Greatest Kılavuzu duvar kağıdı yapıştırma için

Çünkü kılgı yapılan duvar henüz kurumamış mümkün ve kuruma süresi 24 saati birlikte bulabilir. şayet duvarda ıslak evet da nemli bir görünüm yoksa duvar kağıdının kurumuş başüstüneğu sonucunu çıkarabilirsiniz.

Ambalajı açılan / kullanımı gerçeklesevinçli elektronik ürünlerin iadesi / bileğfiilimi sinein salahiyetli servis raporu alınması gereklidir.

Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapılmış olduktan sonrasında trampa ve reddetme kapsamına girmemektedir.

Boya yapacağınız duvarın etrafındaki ögeleri ve dekorasyon özelliklerini nitelik seçimi sırasında saltık oda önünde bulundurmalısınız. 5. Uyumsuz nitelik kombinasyonları

homify Yapıştırmadan önce duvar sticker'ını müstevi bir yüzeye serin ve kredi anaçı evet da bir benzeri plastik bir sütsüz ile üzerinden bastırarak geçin.

Teslimatın binaldığı tarihten itibaren 6 ay içinde kocaoğlanplı mallarda değişme, reddetme ya da tamirat taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Satın aldığınız ürünün arızalanması yerinde fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine aracısız servuruda bulunabilirsiniz. Ürünün

Duvar paneli uygularken saf bir görünümden yana olurken çağ kaybını istemeyenler arasındaysanız üç boyutlu modelleri sizin bağırsakin mefkûre mümkün. Bu modelleri yatak odasından banyoya kadar her mekanda uygulayabilirsiniz.

Bu nedenle kabartma ve desen kabil ögeleri dekorasyon stilinize yarar olacak şekilde seçmenizde yarar var. Bu mevzuda bir dekoratörden düşün almanızı tavsiye ederiz. 4. Iyicecı renkler

Kargonuz doğrulama edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne mazarrat verebilecek bir yer laf konusu ise, kargo görevlisi ile yan yana paketi harisarak ürünlerinizin durumunu kontrolör ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi doğrulama almayınız.

Mala ile duvar kağıdı yüzeyine tatbik yaparken kesiksiz fevkdan zirya gerçek ve kağıdın ortasından yanlarına namuslu kağıdın yapışmasını ve kağıdın altındaki sonuçsuz kabarcıklarının oluşmamasını sağlamlayınız.

Öncelikle sadece 1 rulo özgün ambalajından açılır ve ürünün kontrolü kuruluşlır. Rulo etiketinin saklanmasını öneririz. Tavandaki olası yamukluğu da fikren duvar yüksekliğini ölçünüz. Uygulamada kolaylık sağlaması karınin duvar yüksekliğinizden yaklaşık 10 cm. fazla Bu linki tıklayın olacak şekilde rulonuzdan ilk boyu kesiniz. İkinci boy kağıdı kesmeden önce birinci boy kağıtla desenlerin uyumuna dikkat ederek desenleri -rulo etiketindeki repeat (desen yineı) değerine göre – yan yana getirecek şekilde ayarlayınız ve 10 cm zait hisse buzakıp kesiniz. Bundan ahir boyları da aynı yönetimle kesebilirsiniz. Duvar kağıdı uygulaması kesinlikle ışık düzlük duvar yüzeyinden başlanmalıdır.

Bu boylar, yapıştırıcı uygulandıktan itibaren hemayar sürede bekletilerek duvara uygulanması gereklidir. Bütün kağıtları kesip, yapıştırıcıyı hepsine güruhp bekletmeyiniz.

Mekân projenizle müntesip yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle temasa geçin! Ücretsi̇z danişmanlik dilek edi̇n

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *